meyok@cumhuriyet.edu.tr + 03462191010/2271

MÜDÜRLERİMİZ

img

Dr. Öğr. Üyesi Hidayet Takçı

htakci@cumhuriyet.edu.tr

0 346 219 1010 / 2271

img

Dr. Öğr. Üyesi Derya Fatma Biçer

dfbicer@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / 2892 - 22

img

Dr. Öğr. Üyesi Sebahattin Kartal

skartal@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 /

img

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kanak

mkanak@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 /

img

Dr. Öğr. Üyesi Hakan Demiröz

hdemiroz@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 /

img

Dr. Öğr. Üyesi Said Alpagut Şenel

asenel@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / /

img

Dr. Öğr. Üyesi Salih Yüksek

syuksek@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / /

img

Prof.Dr. Ömer Aslan

oaslan@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / 1836 / 475

img

Prof.Dr. Yalçın Karagöz

ykaragoz@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / 2089 / 1728

img

Dr. Öğr. Üyesi Uğur Tutar

ututar@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 /

img

Prof.Dr. Gülay Ercins

gercins@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 / 1738 / 112

img

Dr. Öğr. Üyesi Nevzat Balıkçıoğlu

balikcioglu@cumhuriyet.edu.tr

+90 346 219 10 10 /

img

Doç.Dr. Mehmet Demir

mehmetdemir@cumhuriyet.edu.tr | mehmet_demir01@hotmail.com

+90 346 219 10 10 / 2406

img

Doç.Dr. Abdullah Kaya

abdullahkaya@cumhuriyet.edu.tr | zaravi58@hotmail.

+90 346 219 10 10 / 4222 / 112